Výhody práce s kozmetikou MAVEX

Prečo MAVEX?

Švajčiarska spoločnosť MAVEX postavila svoju stratégiu na inováciách, špičkovom laboratórnom výskume so zameraním na menšie množstvo produktov, ale s vysokou účinnosťou.

Obrovský úspech ich produktov v mnohých krajinách dokazuje, že tento smer je správny. Kozmetické salóny, ktoré chcú pracovať efektívne a poskytovať klientkám služby s viditeľnými výsledkami, výhodu menšieho počtu produktov určite oceníte.

Chcem MAVEX vyskúšať. Ako postupovať?

Okrem tohto a ďalších benefitov, ako sú napríklad vysoká účinnosť alebo inovatívnosť, poskytujú produkty švajčiarskej značky MAVEX kozmetičkám aj ďalšiu veľkú pridanú hodnotu. Používaním produktov MAVEX nemusí kozmetička nevyhnutne prestať pracovať so značkou, na ktorú sú ona a jej zákazníčky zvyknuté. Profesionálne produkty s mimoriadnou silou siedmich aktívnych molekúl zkombinovaných do jedného prírodného celku dokonole vyčistia pleť od odumretých buniek, nečistôt, nebezpečných látok a toxínov. Následne môže pokračovať v starostlivosti buď aplikáciou niektorého z produktov značky MAVEX, prípadne inej značky, s ktorou pracuje.

Odporúčame vyskúšať revolučnú radu LA PERLA NERA alebo ČIERNA PERLA. Správnym používaním produktov ako sú napríkad naše najpredávanejšie produkty Super detox treatment – čierne mydlo, výnimočné pleťové sérum s aktívnym uhlím a intenzívny čistiaci krém „čierne vajíčko“ dosiahnete už po prvom ošetrení viditeľné výsledky. Pleť bude detoxikovaná, pružná a pripravená absorbovať ďalšie účinné látky.

Použitím výrobkov rady LA PERLA NERA určených na prácu v kozmetickom salóne posuniete kvalitu starostlivosti na vyššiu úroveň. Kompletnú ponuku dopĺňajú rovnako účinné produkty na domácu starostlivosť. Viac informácií o výhodných obchodných podmienkach a ziskovosti pri práci s Mavexom vám radi poskytneme osobne.

Kontaktujte nás.

Čo dokáže mimoriadna sila siedmich aktívnych molekúl obsiahnutých v jedinočnom spojení v produktoch rady LA PERLA NERA?

  • Odstraňuje nečistoty a škodlivé látky, čo vedie k hlbokému detoxu
  • Obnovuje zdravý vzhľad a jas pleti
  • Zlepšuje stav vrások s viditeľným vyplňujúcim a liftingovým účinkom
  • Zanecháva pleť tónovanú, kompaktnú a elastickú
  • Zvlhčuje a revitalizuje
  • Stimuluje bunkové funkcie

Chcem to vyskúšať. Ako mám postupovať?

Našim cieľom a dlhoročným prístupom je poskytovanie maximálnej kvality a najmä efektívnej strarostlivosti klientkám, ktoré sa rozhodli zveriť svoju krásu a zdravý, mladícky vzhľad do našich rúk. Toto sa nám osvedčilo, a preto sa týchto princípov držíme aj v prípade distribúcie značky MAVEX. Vyberáme si len partnerov a spolupracujúce kozmetičky, ktoré pristupujú k tejto práci s rovnakou vášňou a zodpovednosťou. Práve jedinečnosť  a účinnosť produktov tejto švajčiarskej prírodnej kozmetiky nám umožňuje tieto princípy dodržiavať a naše klientky sú maximálne spokojné.

Budeme radi, ak Vás náš článok, no najmä kvalita produktov MAVEX oslovili. Kompletné zaškolenie priamo u Vás v salóne je zadarmo. Školíme však len kozmetičky, ktoré majú seriózny záujem s MAVEX om  pracovať. K tomu, okrem detailného zaškolenia, potrebujete samotné produkty. Preto sme pre vás pripravili štartovací balíček v hodnote 390 € s DPH (veľkoobchodná cena). Navyše od nás dostanete zadarmo ešte produkty v hodnote 15 € s DPH a propagačné materiály.

Kontaktujte nás na info@femine.sk alebo telefonicky na 0905 267 249. Naša skúsená kozmetička Vám osobne predstaví každý produkt, pridá cenné rady, vysvetlí postupy a privezie štartovací balíček produktov MAVEX.

Produkty štartovacieho balíčka v hodnote 390€ s DPH

ACTIVE CARBON FACE PACK, 250ML             

ACTIVE CARBON SUPERCLEANSING, 250ML

DIVINE BEAUTY, 150ML

ACTIVE CARBON FACE SERUM, 20ML

SUPER DETOX TREATMENT, 75g

INTENSIVE SKIN DETOX FIRMING TREATMENT, 50ML

3 x VZORKA DIVINE BEAUTY, 3ML

5 x MASKA INSTANT DETOX, 15ML

SUBLIME DROPS, 30ML

BONUS

2 x VZORKA 24H INTENSIVE CREAM, 3ML

SUPER DETOX TREATMENT, 75g

Prelistujte si komplet katalóg

Katalóg produktov značky MAVEX si pozrite tu.

Dohodnite si termín

Vyskúšajte naše profesionálne služby. Už viac ako dve desaťročia sa tešíme obľube a dôvere našich zákazničiek. Pridajte sa k nim. Vyplňte formulár alebo nám priamo napíšte e-mail, či zavolajte. 

Teším sa na Vás.