Výhody práce s kozmetikou MAVEX

Švajčiarska spoločnosť MAVEX postavila svoju stratégiu na inováciách, špičkovom laboratórnom výskume so zameraním na menšie množstvo produktov, ale s vysokou účinnosťou.

Obrovský úspech ich produktov v mnohých krajinách dokazuje, že tento smer je správny. Kozmetické salóny, ktoré chcú pracovať efektívne a poskytovať klientkám služby s viditeľnými výsledkami, výhodu menšieho počtu produktov určite ocenia.

Okrem tohto a ďalších benefitov, ako sú napríklad vysoká účinnosť alebo inovatívnosť, poskytujú produkty švajčiarskej značky MAVEX kozmetičkám aj ďalšiu veľkú pridanú hodnotu. Používaním produktov MAVEX nemusí kozmetička nevyhnutne prestať pracovať so značkou, na ktorú sú ona a jej zákazníčky zvyknuté. Profesionálne produkty s mimoriadnou silou siedmich aktívnych molekúl zkombinovaných do jedného prírodného celku dokonole vyčistia pleť od odumretých buniek, nečistôt, nebezpečných látok a toxínov. Následne môže pokračovať v starostlivosti buď aplikáciou niektorého z produktov značky MAVEX, prípadne inej značky, s ktorou pracuje.

Odporúčame vyskúšať revolučnú radu LA PERLA NERA alebo ČIERNA PERLA. Správnym používaním produktov ako sú Super detox treatment – čierne mydlo, výnimočné pleťové sérum s aktívnym uhlím a intenzívny čistiaci krém „čierne vajíčko“ dosiahnete už po prvom ošetrení viditeľné výsledky. Pleť bude detoxikovaná, pružná a pripravená absorbovať ďalšie účinné látky.

Použitím výrobkov rady LA PERLA NERA určených na prácu v kozmetickom salóne posuniete kvalitu starostlivosti na vyššiu úroveň. Kompletnú ponuku dopĺňajú rovnako účinné produkty na domácu starostlivosť.

Čo dokáže mimoriadna sila siedmich aktívnych molekúl obsiahnutých v jedinočnom spojení v produktoch rady LA PERLA NERA?

  • Odstraňuje nečistoty a škodlivé látky, čo vedie k hlbokému detoxu
  • Obnovuje zdravý vzhľad a jas pleti
  • Zlepšuje stav vrások s viditeľným vyplňujúcim a liftingovým účinkom
  • Zanecháva pleť tónovanú, kompaktnú a elastickú
  • Zvlhčuje a revitalizuje
  • Stimuluje bunkové funkcie

  Zaujal Vás náš článok a radi by ste prácu s MAVEX om vyskúšali? Kontaktujte nás na info@femine.sk alebo telefonicky na 0905 267 249. Naša skúsená kozmetička Vám osobne predstaví každý produkt, pridá cenné rady a privezie štartovací balíček produktov MAVEX.

Katalóg produktov značky MAVEX si pozrite tu.