LPG CELLU M6® Alliance - NOVINKA

LPG CELLU M6® Alliance - NOVINKA

Kozmetický salón Femine ako prvý a jediný kozmetický salón v Bratislave ponúka svojim klientkám a klientom profesionálne ošetrenie najmodernejším prístrojom CELLU M6® Alliance. Ten je výsledkom viac ako 30 ročných skúseností a vedeckého výskumu francúzskej spoločnosti LPG®. 

      PRIRODZENÁ   ♦   ZDRAVÁ   ♦   UDRŽATEĽNÁ

LPG® techonológia je bezbolestná a neinvázna starostlivosť, ktorá bojuje za vašu prirodzenú krásu. Vďaka unikátnemu ošetreniu endermologie® uvidíte a pocítite výsledky už po 3 ošetreniach. Skôr ako začneme, poradíme vám a navrhneme vhodný program a odporučíme počet a intenzitu ošetrení LPG endermologie® vzhľadom na vek a kondíciu vašej pokožky. 

Chcem využiť uvádzacie ceny

Čo je endermologie®

Na rozdiel od iných prístrojov a techník dostupných na trhu, ponúka LPG® Endermologie 100% prírodnú alternatívu. Stimuláciou pokožky bojuje proti rôznym neestetickým prejovom ako sú vrásky, ovisajúca koža, lokálny rezistentný tuk, celulitída a mnohé ďalšie.

Endermologie® mechanickou bezbolestnou stimuláciou buniek reaktivuje a oživuje ich prirodzenú aktivitu. Endermologie® je určená pre každého, kto sa chce cítiť zdravo a zdravo a pekne aj vyzerať. Rovnako ako sa snažíme svoje telo a zdravie upevňovať vhodnou stravou a športovými aktivitami, odporúčame zaradiť do programu aj ošetrenia Endermologie®.     

lpg-endemologie-for-natural-beauty.jpg

Tvár

Základnými stavebnými prvkami strednej vrstvy kože - dermis sú fibroblasty, ktoré jej dodávajú hustotu, lesk a jemnosť. No už približne od 25 roku života, napiek zdravému životnému štýlu, sa tvorba týchto "látok mladosti" spomaľuje. A najmä v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk začína pokožka ovisať, strácať hustotu a začínajú sa tvoriť vrásky. Rôzne vonkajšie faktory ako slnko, stres, cigarety alebo dokonca znečistenie ovzdušia tento proces urýchlujú. 

Patentovaná LPG® hlavica mikro pulzami stimuluje povrch pokožky a tak dôkladne reaktivuje proces syntézy fibroblastov:

  • tvorba nového kolagénu a prírodnej kyseliny hyalurónovej navracia pokožke jej objem a tak "zdvíha" spodnú časť vrások, čím ich zmenšuje. 
  • syntéza elastínu robí pokožku pružnejšou a odolnejšou voči rôznym svalovým pohybom, ktoré spôsobujú na tvári rôzne vrásky, či "čiary" napr na čele alebo v okolí úst a očí.                                      

 

Telo

Rovnováhu medzi tvorbou a eliminovaním tuku zabezpečujú prirodzeným procesom tzv tukové bunky (adipocyty). Aj napriek perfektnému zdravému životnému štýlu má aktivita týchto buniek postupom času tendenciu slabnúť a spomalovať sa. Následkom toho narastajú zásoby tuku a zužujú sa cievy.

S novou patentovanou LPG® Alliance hlavicou dokáže endermologie® zacieliť a zoštíhliť presne tie partie, ktoré to najviac vyžadujú (ramená, brucho, pás, stehná atď.) presne sa prispôsobujúc potrebám jednotlivých typov pokožky. 

Už počas prvého ošetrenia endermologie® stimuluje "dobré tukové bunky" a reaktivuje prirodzené uvolňovanie tuku dokonca aj na miestach, ktoré sú odolnejšie voči fyzickej aktivite alebo diétam. Súčasne s tým mechanická činnosť hlavice navracia pokožke jej pevnosť a tonus.

CENNÍK OŠETRENÍ LPG®

Využite uvádzacie zľavy a výhodné balíčky ošetrení jedinečnou novinkou LPG® CELLU M6 Alliance. Radi by ste, skôr ako sa rozhodnete pre výhodný balíček, ošetrenie len jednorázovo vyskúšať? Aj pre vás máme výhodnú ponuku. Zľava 5% pri objednávke jedného ošetrenia LPG ENDERMOLOGIE® TELO alebo TVÁR.

Uvádzacie ceny ošetrení  

Telo Bežná cena/oš. Zľavnená cena/oš. Zľavnená cena celkom
Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - telo, 1x40min 58€ 55€ 55€

Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - telo, 5x40min

overal endermowear v cene

55€ 50€ 250€

Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - telo, 10x40min

+2x40min zadarmo

overal endermowear v cene

50€ 42€ 500€
Tvár
Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - tvár, 1x30min 45€ 43€ 43€
Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - tvár, 5x30min 43€ 40€ 200€

Ošetrenie ENDERMOLOGIE® - tvár, 10x30min

+1x30min zadarmo

39€ 35€ 350€
Endermowear overal 27€
Objednať alebo overiť termín