O spoločnosti Mavex

Mavex je švajčiarska spoločnosť, ktorá vyrába a distribuuje celosvetovú prírodnú kozmetiku na báze liečivých bylín a alpských rastlín.
Kozmetika Mavex neobsahuje parabény, formaldehyd, pridané konzervačné látky, minerálny olej alebo parafín. Prípravky netestujú na zvieratách, vyrábajú sa pri plnom rešpektovaní životného prostredia a prírody podľa vysokých štandardov kvality pod prísnymi kontrolami kvality.
 

Jedinečné zloženie

Vyznačujú sa vzácnymi rastlinnými aktívnymi zložkami a fytokomplexom novej generácie, výsledkom najmodernejšieho švajčiarskeho výskumu a špičkových výrobných technológií.
Ich obzvlášť čistý vzorec a neprítomnosť chemických zložiek ich robí obzvlášť užitočnými a kompatibilnými so všetkými typmi pleti.
Ich zamatové textúry sa rozplývajú s pokožkou, prenikajú hlboko bez mazania, pričom ich prirodzené parfumy vždy poskytujú hlboké zmyslové emócie.
 

Dokonalá starostlivosť

Spoločnosť Mavex, ktorá vždy hľadá inovatívne produkty zamerané na najvyššiu spokojnosť zákazníkov, je nesporným lídrom v oblasti starostlivosti o nohy a ruky s revolučnými procedúrami ako je Calluspeeling a SPA kurzy rafinovanej koncepcie.
Výrobky Mavex v súčasnosti využívajú kozmetické centrá a SPA v najlepších hoteloch na svete, čo je jasným znamením nesporného úspechu silnej a inovatívnej značky, ktorá dokázala vyniknúť predovšetkým kvalitou a inováciami.
Produkty Mavex sa predávajú priamo a prostredníctvom distribútorov v 50 krajinách sveta.

Pozrite si katalóg produktov Mavex tu.