O Femine

Sme s vami už vyše 20 rokov

FEMINE už vyše 20 rokov skrášľuje vašu pleť a pokožku. Volám sa Adriana Bielčiková a mám dlhoročné profesionálne skúsenosti a kozmetickú prax so svetovými značkami ako Être belle, Payot, Zerva ai. Individuálny prístup a starostlivá anamnéza každého klienta mi pomáhajú dosahovať tie najlepšie výsledky v krátkom čase.
Moja stručná profesionálna vizitka:

  • som vyštudovaná zdravotná sestra
  • absolvovala som odborné štúdium na súkromnej kozmetickej škole
  • mám viacero profesijných kurzov a školení
  • pôsobila som ako profesný lektor na Strednej odbornej škole v Bratislave so zameraním na kozmetiku a vizáž

Neustále sledujem aktuálne trendy a novinky v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť i telo.  S klientmi zostávam v úzkom kontakte aj po ošetrení. Chcem tak dosiahnuť nadštandardnú úroveň poskytovania našich služieb, aby ste si boli istí, že ste u nás v tých najlepších rukách.


Príjemné prostredie

FEMINE - kozmetický salón si zakladá na kvalite ošetrenia i pohodlí pre svojich klientov. Privíta vás elegantné zariadenie priestorov i priateľská atmosféra. Tak chceme, aby ste sa cítili aj vy. 
Milujeme svoju prácu a  sme radi, keď sa k nám stále vraciate.

Kvalitné produkty

Na trhu neustále pribúdajú nové kozemtické prípravky a produkty. Vyberáme pre vás to najlepšie. Prísne dbáme na ich kvalitu, prírodnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu. Ponúkame iba kvalitné kozmetické výrobky, prístroje a vybavenie od renomovaných svetových značiek. 

Špeciálna starostlivosť

Individuálny prístup, špeciálna starostlivosť a kvalitné produkty.
To je základ našich služieb. 
Príďte si aj vy a vychutnajte si príjemnú atmosféru. Získajte užitočné rady pre vašu krásu a zažite perfektné výsledky v oblasti krásy.
Tešíme sa na vašu návštevu!