loading
Mavex pleťové hydratačné sérum Perfect Bronz 30ml
05-014

Mavex pleťové hydratačné sérum Perfect Bronz 30ml

Ďakujeme Už ste hlasovali
1 Hodnotenie
Hydratácia, urýchľuje a zosilňuje prirodzený pigmentový proces pokožky. Znižuje dobu expozície a podporuje rýchle a trvalé prirodzené opálenie.

Mavex pleťové hydratačné sérum Perfect Bronz 30ml

Neoceniteľná kyselina hyalurónová prírodného pôvodu, certifikovane organická.

Používa sa s dvojitou molekulovou hmotnosťou k hydratáciI na povrchu a v hĺbke v synergii. Hyaluronová kyselina s vysokou molekulovou hmotnosťou pôsobí na povrch, tvorí na pokožke sieť, ktorá priťahuje vodu a uchováva ju pre trvalú hydratáciu.

Kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou pôsobí do hĺbky. Prechádza najhlbšie vrstvy a stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu.

Je zvlášť vhodný pre zadržiavanie vody v spojivových tkanivách, vytvára hĺbkovú hydratáciu s plniacim účinkom.

Výnimočná starostlivosť, ktorá pôsobí na viacerých frontoch a môže byť použitá v rôznych situáciách:

  • PRIPRAVÍ pokožku - aplikute na pleť týždeň pred plánovaným vystavením sa slnku (napr pred dovolenkou), pripraví pleť na opaľovanie, znižuje čas potrebný na opálenie, predchádza poškodeniam (sčervenanie pokožky, spálenie slnkom) a zvlhčuje pokožku
  • URÝCHLI - aplikujte počas opaľovania alebo tesne pred použitím solária. Použite ho pod bežný ochranný opalovací krém s ochranným faktorom, čím urýchli a zintenzívni produkciu melanínu a teda urýchli opálenie
  • PREDĹŽI opálenie - použite ako produkt po opalovaní. Udržuje melanín na optimálnej úrovni, upevňuje a predlžuje opálenie tým, že zvlhčuje pokožku do hĺbky. Ideálne napr po návrate z dovolenky na obnovenie prirodzenej pružnosti pokožky, ktorá bola vysušená slnkom. Zároveň predĺži opálený vzhľad ešte dlho po návrate z dovolenky.
  • STIMULUJE - celoročné používanie - stimuluje syntézu melanínu, bunky spôsobujúce zafarbenie pokožky, udržuje ich aktívne a napomáha im vystúpiť na povrch dokonca aj počas vystaveniu umelému svetlu, napr. v kanceláriách, doma, za počítačom alebo aj v obchodných centrách, obchodoch.

Perfect Bronze je tiež obohatený o exkluzívny rastlinný komplex, ktorý urýchľuje a zosilňuje prirodzený pigmentový proces pokožky. Prirodzene stimuluje tyrozinázu, tj. biologický mechanizmus, ktorý podporuje syntézu melanínu a pomáha mu pri vystavení slnku postupovať k povrchovým vrstvám kože.

Kontakt
+421 905 639 567
info@femine.sk
Doručenie zadarmo
MONEY_LIMIT_NAD
Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €