loading
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Hand Anti Dark Spots Serum 50ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - vyskúšajte inovatívne sérum na ruky, ktoré účinne bojuje proti tmavým pigmentovým škvrnám.

49,00 €
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - Vyskúšajte inovatívny krém na ruky, ktorý účinne bojuje proti vráskam a pigmentovým škvrnám na rukách.

32,30 €
Skin Comfort krém na ruky 75 ml

Intenzívna 24 hodinová hydratácia pokožky rúk. Vyživuje, ochraňuje a zjemňuje veľmi suchú a popraskanú kožu.

28,00 €
Precious Repairer Extract 30ml

Vyskúšajte 100% prírodnú, vysoko koncentrovanú hojivú masť s antioxidantmi, antiseptickým, vysoko hydratačným a upokojujúcim eudermickým účinkom.

24,60 €
SAMPLE HAND SKIN COMFORT 3ml

Intenzívny krém na ruky s 24 hodinovým účinkom

1,80 €
Hand Anti Dark Spots Cream vzorka 3ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - vyskúšajte inovatívny krém na ruky, ktorý účinne bojuje proti vráskam a pigmentovým škvrnám na rukách.

1,00 €
Hand Velvet Dry Oil 50ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - Vyskúšajte suchý olej na ruky, ktorý pokožku chráni a obnovuje, podporuje elasticitu, hydratuje a zjemňuje.

Hand Silky Peeling 100ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - Vyskúšajte peeling na ruky, vďaka ktorému sú aj tie najsuchšie ruky vyživené, zjemnené, zahojené a ihneď hebké.

Hand Gel Mask 100ml

Doprajte svojim rukám intenzívnu starostlivosť - Vyskúšajte masku na ruky, ktorá pokožke rúk dodáva úžasný pocit hebkosti a zároveň ju tonizuje a hydratuje.

Kontakt
+421 905 639 567
info@femine.sk
Doručenie zadarmo
MONEY_LIMIT_NAD
Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €