loading
AHA/BHA PEELING (2x strip x 5pz x 5ml)
05-005

AHA/BHA PEELING (2x strip x 5pz x 5ml)

Ďakujeme Už ste hlasovali
Peeling s vyváženou kombináciou 7 prírodných kyselín, ktorý účinne čistí do hĺbky pórov, pokožku revitalizuje a pôsobí proti jej starnutiu.
Super Detox Treatment 75g

Supermoderné kozmetické detoxikačné ošetrenie. Vyskúšajte tento hĺbkovo čistiaci prípravok s obsahom čistého bioaktívneho rastlinného uhlia.

15,00 €
2 v 1 Čistiace mlieko a tonikum 150ml

Čistiace pleťové mlieko so vzácnymi extraktmi čistí, tonizuje a stará sa o pokožku v jednom kroku. Pleť intenzívne vyživuje a pôsobí proti jej starnutiu.

35,60 €
ALGINATE PEEL OFF MASK 400g

Inovatívna výživujúca pleťová maska ​​s výťažkami zo vzácnych rias. Hĺbkovo hydratuje, tonizuje, navracia pleti pružnosť a intenzívne pôsobí proti vráskam.

Active Carbon Supercleansing 250ml

Vyskúšajte supermoderné kozmetické detoxikačné ošetrenie: Hĺbkovo čistiaci gel s obsahom čistého bioaktívneho rastlinného uhlia.

57,70 €
2 v 1 Čistiace mlieko a tonikum 500ml

Čistiace pleťové mlieko so vzácnymi extraktmi čistí, tonizuje a stará sa o pokožku v jednom kroku. Pleť intenzívne vyživuje a pôsobí proti jej starnutiu.

PLEŤOVÝ PEELING - pre profesionálne použitie

Peeling s obsahom AHA / BHA kyselín, s efektívnym exfoliačným a biostimulačným účinkom.
Vyvážená kombinácia 7 rastlinných a ovocných kyselín: mandľová, glykolová, citrónová, mliečna, salicylová, jablčná a kyselina vínna.
Vhodné pre zrelú a unavenú pleť. Podporuje bunkovú obnovu, aktivuje produkciu kolagénu a elastínu.
Odstraňuje keratín, čistí do hĺbky pórov a tým pripravuje pleť na absorbciu účinných látok do pokožky.
Bohatý na extrakt z Ganodermy, ktorá účinne pôsobí proti starnutiu pleti a stimuluje bunkovú obnovu.
Výsledok je viditeľný ihneď: Pokožka je rozjasnená, hydratovaná, kompaktná a revitalizovaná.
 

Peelingy s alfa a beta-hydroxy kyselinami odvodených z ovocia a rastlín, určené najmä pre zrelú, mdlú a starnúcu pleť. Neobyčajne účinné exfoliačné, keratolytické a biostimulačné vlastnosti. Vytvorený so špeciálne vyváženou kombináciou 7 kyselín: mandľové, glykolovej, citrónovej, mliečnej, salicylovej, jablčnej a vínne. Stimuluje fibroblasty, aby vytvárali kolagén a elastín a podporuje bunkovú obnovu. Likviduje keratínové zátky, čistí póry od kožného mazu, a tak pripravuje pokožku, aby vstrebala aktívne zložky obsiahnuté v následných fázach ošetrení. Obsahuje silný výťažok z Ganodermy, čím bojuje proti starnutiu pleti a stimuluje rast buniek. Výsledok je ihneď viditeľný. Pleť vyzerá žiarivejšia, hydratovaná, kompaktná a revitalizovaná.

Kontakt
+421 905 639 567
info@femine.sk
Doručenie zadarmo
MONEY_LIMIT_NAD
Hľadať Registrácia
Môj košík 0,00 €